IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU Zábavné hry a kurzyZAHRADNÍ DĚTSKÁ ZÁBAVA
aneb dětský sen, před domem... houpačky, pískoviště, domečky...


Dětská zahradní hřiště se stala jedním z největších hitů za posledních pár let. A je jasné proč. Zahradní hřiště dává holčičkám i chlapečkům prostor ke kvalitní a zdravé hře, zábavě a veselým hrátkám, přímo před domem. Dětem dělá čas strávený na dětském zahradním hřišti velkou radost, a rodiče tak mají děti pěkně pod dohledem. Navíc se hřiště pro děti, zejména je-li dřevěné, stává hezkým zahradním doplňkem.

Rádi bychom Vám představili kvalitní certifikované a bezpečné dřevěné hřiště české výroby - Jungle Gym, které dokonale poslouží k zabavení Vašich dětí po celý den. Na hřišti si můžete i vy rodiče s dětmi kdykoliv hrát. Každá z nabízených hracích sestav je vyrobena z kvalitních materiálů, které zabezpečují hřišti dlouholetou životnost a navíc i bez jakýchkoliv známek opotřebení.


Dopřejte svým dětem se houpají na houpačkách, klouzají na skluzavce, hrají si v domečku, dělají bábovičky z písku a zažijí spoustu báječné legrace při hraní si na tomto moderním hracím hřišti.Dětská hřiště Jungle Gym splňují náročné testy certifikátu „Bezpečná hračka“.


Všechny výrobky, z kterých je hřiště
Jungle Gym sestaveno, jsou přísně testovány a schvalovány k použití v souladu s nejnovějšími evropskými normami a požadavky.

Ani jeden z komponentů hřiště není vyroben v Číně!


Jednoduchá konstrukce Vám umožní velice snadno dětské hřiště postavit vašim dětem na zahradě (hrací sestavu zvládne postavit každý) a pomocí volitelných doplňků a přídavných modulů, které zpestří zábavu vašich dětí, hřiště v budoucnu dále rozšiřovat k obrazu svému i dětí.
Hřiště Jungle Gym, jsou cenově nejdostupnější a nejrychleji sestavitelná dětská hrací hřiště současnosti a navíc v moderním designu.
Designér, tvůrce a výhradní prodejce dětských hřišť Jungle Gym, se výrobou zábavných dětských hřišť zabývá téměř dvě desetiletí.

Nabízí několik základních sestav, jejichž součástí je i veškerý potřebný spojovací materiál, úchyty a návod na sestavení. K vybrané základní sestavě lze postupně přidávat další moduly a doplňky Jungle Gym, například: houpačku (populární je Jungle Gym hnízdo), lezecí stěnu, dalekohled nebo kormidlo k připevnění na konstrukci dětského hřiště, domeček, věž s obchůdkem, prolézačky, pískoviště...

Zkrátka záleží na tom, jakou sestavu dětem pořídíte - každá obsahuje něco jiného a poté můžete hřiště rozšiřovat o nové hrací prvky.


Moto výrobce zní „...plníme dětské sny.“ Tak jim ten jejich sen splňte i vy rodiče...


Rozhodnutí, jak udělat dětem venkovní zábavu, je jen na vás rodičích. Jisté je, že děti nadchnete hlavně hřištěm, na kterém si pořádně zadovádí.Určitě by na hřišti neměla chybět skluzavka, šplhací tyč, houpačka, houpací kruhy nebo houpací lano a samozřejmě pískoviště a nejlépe i domeček, v kterém se děti schovají před deštěm, sluncem, mohou si zde udělat s kamarády piknik a nebo mohou v domečku holčičky vařit a pečovat o panenku a hoši kutit.

Hřiště by mělo být hezky barevné a
působit celkově veselým dojmem, takže na volbě barev si určitě dejte také záležet.
TIP

Můžete také pořídit dětem třeba jen houpačku nebo pískoviště, nemusíte ihned pořizovat celé hřiště. Podívejte se na tyto úžasné hračky pro holčičky i chlapečky:

dětské zahradní a venkovní hračky


zahradní domečky a nábytek

Autor článku: redakce www.rodinnazabava.cz
Návrat na obsah