IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah

MENU Zábavné hry a kurzy

Nejbezpečnější trampolíny Marimex a Fitness King pro radostné a zdravé skákání

Skákání na trampolíně patří u dětí i dospělých mezi nejoblíbenější činnost ve chvílích volna. Dopřejte i svým dětem tento veselý a zdravý pohyb.


Nejen dospěláci, ale i děti potřebují po sezení ve škole a poté u počítače, mobilu, tabletu, učení, psaní úkolů apod., protáhnout tělo. A dovádění / skákání na trampolíně je ten nejlepší způsob, jak zábavnou formou přispět ke zdravému držení těla a protažení svalů.

S trampolínou lze aktivně prožít víkendové odpoledne na chalupě nebo chatě, či každodenně doma na zahradě. Zapojit se do skákání a vyskákat se do pohody, mohou i děti od sousedů, kamarádi a samozřejmě i vy rodiče či prarodiče.

Výhodou trampolíny Marinex a Fitness King je rovněž její bezpečnost, dlouhá životnost a snadné sestavení. Trampolíny můžete dětem pořídit s venkovní nebo vnitřní sítí, která brání vypadnutí.


Doporučeme pro vaše děti tyto kvalitní trampolíny od prvotřídních výrobců:Nadzemní trampolíny Marimex s vnitřní  sítí + schůdky nebo žebřík ZDARMA

Tyto bezpečné trampolíny vynikají odolnou neabrazivní skákací plochou a vnitřní ochrannou sítí, která má samostatné stojny, které spolu s nohami dosahují až na zem a zvyšují tak stabilitu celé trampolíny.

Kvalita a bezpečnost trampolín MARINEX byla vyzkoušena a certifikována certifikačním orgánem SZÚ.

Zapuštěné (in-ground) trampolíny Marimex Premium

Tyto trampolíny jsou vyrobany tak, aby se daly zapustit do země. Zapuštěná trampolína má dokonalou stabilitu a nevytváří prostor pro podlézání. Zapuštěné trampolíny jsou opatřeny vnitřní bezpečnostní sítí.

Kvalita a bezpečnost trampolín MARINEX byla vyzkoušena a certifikována certifikačním orgánem SZÚ.

Trampolíny Fitness King s ochranou venkovní sítí

Tato trampolína vyniká skvělou odrazovou plochou, která je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a ochranou sítí, která má kotvení až na zem. Trampolínu lze zakoupi v rozměrech od 180 cm do 427 cm. Největší trampolína (427 cm) unese až 180 kg. Trampolína se velmi snadno skládá i rozkládá.

Kvalita trampolín Fitness King je zaručena certifikátem od renovovaných evropských zkušeben TUV a GS.
Návrat na obsah