IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU Zábavné hry a kurzy
ZAHRADNÍ DĚTSKÁ SKÁKACÍ ZÁBAVA

aneb dětský sen před domem v podobě nafukovací atrakce na zahradu: aquapark se skluzavkou, hrací centrum nebo úžasný skákací hrad.


Splňte svým dětem jejich sen o veselém dovádění! Pořiďte jim HIT - nafukovací skákací a hrací atrakci, díky které dětem zajistíte parádní zábavu na čerstvém vzduchu přímo na vaší zahradě, dvorku, louce či hřišti, a to od jara až do podzimu…

Zahradní nafukovací atrakce na skákání a hraní


Vzpomínáte si, když jste byl/a malým dítkem, jak jste vyhledával/a možnosti, kde a na čem si zaskákat? V mém případě je to již mnoho let, co jsem skotačila a skákala s kamarády, ale na skákací atrakci tipu nafukovacího hradu nebo nafukovacího aquaparku to rozhodně nebylo.  O takových vymoženostech jsme si tenkrát mohli nechat jen zdát. Musela nám ke skákání stačit trampolína, případně i stoh slámy anebo babiččina postel s drátěným roštem na pružinách, která úžasně pérovala :-)

Pokud chcete dětem splnit jejich sen a máte dům se zahradou, tak není nic lepšího, než jim udělat na své zahradě (hřišti) jejich vlastní hrací koutek pro úžasnou dětskou zábavu, kde si mohou hrát a skákat sami, se sourozenci anebo s kamarády od sousedů.


Vysněný zahradní hrací koutek se může skládat z dřevěného dětského hracího hřiště a z nafukovací atrakce na hraní a skákání v atraktivním designu, která je mobilní, dá se jednoduše rozbalit, ukotvit kolíky a nafouknout el. ventilátorem (nafouknutí trvá 1 - 2 minuty, včetně přípravy rozbalení). V momentě, kdy je nafukovačka plně připravena na dovádění, se již o nic nestaráte, ostatní práci za vás dělá ventilátor, který po dobu hraní bude udržovat potřebný tlak vzduchu v nafukovací skákačce. Až děti zábava omrzí, jednoduše během pár minut atrakci vyfouknete, sbalíte a uložíte na místo pro ní určené.

Nafukovací atrakce má řadu výhod: Dětem s ní zajistíte rychle atraktivní zábavu, a vám odpadá složité sestavování, šroubování a zdlouhavé studování návodu, viz video.


Asi nejznámější je nafukovací skákací hrad ve velkém provedení, který je dětem k dispozici snad na každé pouti, ve velkých nákupních centrech anebo na různých akcích pořádaných pro děti. Není snad dítěte, které by si na této atrakci nechtělo pořádně zařádit. Tento obrovský hrad patří do kategorie komerčních nafukovacích atrakcí. Pro domácí použití jsou k dispozici menší dětské nafukovací atrakce na zahradu, z nichž si zde představíme ty nejoblíbenější, které jsou pro vaše děti nejen velice zábavné, ale i bezpečné.

Pořiďte svým dětem do jejich hracího království nafukovací dětskou atrakci a probuďte tak jejich fantazii ve hře. Splňte svým ratolestem jejich sny a touhy. Překvapte své děti, třeba už zítra, krásně barevným multifunkčním zábavním centrem, na kterém mohou provádět spoustu zábavných činností jako skákání, prolézání, lezení, klouzání či koupání,
a postarejte se tak o jejich celodenní zábavu.

Tyto nové a neuvěřitelně zábavné venkovní atrakce, se stanou nejoblíbenějším místem pohybových aktivit vašich dětí, neb v sobě dokáží skloubit ty nejoblíbenější dětské činnosti.
TIP: Pozvěte na oslavu narozenin vašeho děcka všechny jeho kamarády a uvidíte to pravé skákací rodeo :-)Vybírat můžete z několika typů nafukovacích hracích a skákacích atrakcí pro domácí použití, které jsou letošním hitem. Zde přehled těch nejlepších:Hrací centrum BUBLINA 4 v 1

Zábavná nafukovací atrakce, která vaše dítě báječně zabaví, díky dvěma hracím místům a skluzavce. Skákací a hrací BUBLINA je zabezpečena síťovinou a skluzavky bezpečnostními mantinely, které chrání skákající a klouzající se děti, před vypadnutím. Určeno pro děti od 3 let a pro domácí použití.

Nafukovačku BUBLINA 4 v 1 lze pořídit již od 7 999 Kč
Nafukovací tobogán s bazénem a vodním dělem

To pravé letní osvěžení a pořádnou porci zábavy, zažijí Vaše děti s touto nafukovací vodní atrakcí, která se může zároveň stát po celé léto designovou ozdobou Vaší zahrady. Tato hrací dětská atrakce je zabezpečena síťovinou, vstup a výstup je skluzavkou s bezpečnostními mantinely pro bezpečné dětské hrátky.

Nafukovačku Tobogán lze pořídit již od 1
2 999 KčNafukovací atrakce Football

Zábavná nafukovací skákací atrakce ve veselých barvách, se může stát pro vaše malé fotbalisty tím nejkrásnějším místem na hraní, skákání a lezení, které jim přinese hodiny skvělé zábavy. K atrakci mimo jiné patří i fotbalová branka, koš na basketbal a terč na házení, pro ještě větší zážitek ze hry.

Nafukovačku Football lze pořídit již od 7 499 Kč
Nafukovací h
rací centrum Airplane s klouzačkou

Zábavnou nafukovací atrakci zná dnes snad každé dítě, avšak ne každé děcko může mít tuto veselou skákačku doma před domem. V tomto jsou děti, které bydlí v domě se zahradou ve velké výhodě. Ale nic není ztraceno. I děti, které nemají zahradu, mohou mít toto skákací centrum doma, neboť až pojedou k babičce a dědovi na chaloupku, tak si své nafukovácí centrum zábavy jednoduše vezmou s sebou a u babičky ho na zahrádce nafouknou a o zábavu budou mít postaráno třeba celé prázdniny:-)

Tato skákací atrakce je zabezpečená síťovinou, vstup a výstup je skluzavkou s bezpečnostními mantinely.

Nafukovačku Airplane lze pořídit již od
7 999 Kč


Zaujala Vás některá z těchto úžasných nafukovacích atrakcí pro dětské hrátky? Nebo Vás zajímají i jiné modely? Navštivte prodejce:Podívejte se i na tyto levné nafukovací skákací hrady ve veselých barvách, které jsou ideální pro dovádění dětí od 3 do 6 let. Stačí atrakci nafouknout například nožní pumpou, stejně jako nafukovací lehátko, míč apod., a skákací zábava může začít.


Co říci závěrem? Je to jasné, děti milují hru spojenou s pohybem, zábavou a dobrodružstvím. A o tom přesně jsou tyto parádní dětské atrakce, které každé dítě velice rádo vymění za hraní PC her nebo koukání na TV.


Autor článku: redakce www.rodinnazabava.cz
Návrat na obsah