IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah


Zahraniční zábavná dovolená pro rodiny s dětmi
aneb společně s rodinou v klubových hotelech se zábavou pro děti od 6 měsíců do 15 (18) let


Plánujete strávit s dětmi bezstarostnou a zábavnou dovolenou za hranicemi ČR u moře, jezera nebo na horách v prázdninovém zařízení s rodinnou atmosférou, kde by o vás všechny bylo dokonale postaráno? Chcete prožít fantastickou dovolenou plnou úsměvů, dobrodružství, her, slunce, relaxace a rodinné pohody, při které se celá rodina včetně vašich nejmenších nebude ani trošku nudit?

To vše můžete mít a prožít jedině v rodinném hotelu klubového typu se spoustou jedinečných a zábavných programů, kde jsou rodiny s dětmi srdečně vítány. Tento typ hotelu je pro rodinu s dětmi tou nejlepší volbou. Dětem i sobě tak splníte sen i touhy a všichni se budete cítit jako v pohádce…Podívejte se na video, jak veselo je v klubových hotelech :-)
Pojďte si vybrat "svůj nejlepší klubový hotel" a objevte váš rodinný ráj:> DOVOLENÁ S DĚTMI - SLEVACena klubové dovolené v této akční nabídce, je zvýhodněna hned dvakrát:

  • Slevou na dítě nebo akcí dítě zdarma.
  • Last Minute slevou za nákup na poslední chvíli.

>> Zobrazit nabídku

> DOVOLENÁ S MALÝMI DĚTMIKlubová dovolená u moře se speciálním program pro rodiny s malými dětmi
od 6 měsíců do 3 let a pro těhotné. Programy pro nejmenší jsou pořádány většinou jen mimo sezónu. Pro velký zájem se tyto zájezdy prodávají třeba i rok dopředu.


>> Zobrazit nabídku


> DOVOLENÁ S VĚTŠÍMI DĚTMIKlubová dovolená u moře se speciálním zábavným program pro rodiny s dětmi ve věku od 4 do 15 let.  O zábavu se starají animátoři v češtině.

Některé hotely nabízejí zábavu v klubu s českými animátory i dětem od 3 let.


>> Zobrazit nabídku


Mohlo by vás také zajímat:
Na zábavnou rodinnou dovolenou Autem (vlastní dopravou)

Pokud plánujete dovolenou v Evropě na vlastní pěst, tedy bez cestovní kanceláře, a chcete prožít báječnou dovolenou, která vám přinese skutečný odpočinek, a na které se vaše děti nebudou ani trošku nudit, pak je ideálním řešením pronájem prázdninového domu se zahradou...

Překrásná dovolená na výletní lodi s dětmi a rodinou


Plavba po moři či řece - ta pravá rodinná dovolená plná zábavy, poznání i odpočinku v luxusním pohodlí výletní lodi.

Vydejte se s dětmi na netradiční rodinnou dovolenou, při které poznáte krásy mnoha zemí, zažijete spoustu zábavy při programech pro děti i dospělé, užijete si koupání na nejkrásnějších plážích, vychutnáte si relax ve Spa & Wellness...Využijte rodinné slevy až 50 % na cestovní pojištění

Sjednejte si pro celou rodinu výhodné cestovní pojištění jednoduše online ještě dnes!

Cestujte na dovolenou či výlet bez obav. Maximální péče o děti i dospělé, úhrada lékařské péče, nonstop asistenční služba...  Sjednání pojištění bez nutnosti podepisování, smlouva emailem či poštou.

Návrat na obsah