IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsahNěmecko zábavní parky a aquaparkyMENU zábavní parky Německo


Jak se orientovat na portálu Rodinná Zábava v sekci zábavní parky v Německu?

Vyberte si v menu zábavní park v Německu, v kterém plánujete strávit se svou rodinou či partou přátel zábavný den nebo víkend. Kliknutím se dostanete do sekce vybraného zábavního parku, kde po levé straně najdete:


1. Průvodce Vámi vybraným zábavním parkem


V průvodci Vám přinášíme:

- veškeré informace a zajímavosti o zábavním parku
- video
- fotografie

Zábavní parky v německu průvodce německými parky


2. Plánovač výletu do zábavního parku

V plánovači si jednoduše v pohodlí domova můžete naplánovat výlet. Záleží na Vás, jakou formu zvolíte:


Nabídka organizovaných zájezdů
Zde máte možnost si vybrat a zarezervovat zájezd z nabídky všech cestovních kanceláří, které zájezdy do Vámi zvoleného parku pořádají. V nabídce na Vás čekají 1 denní nebo vícedenní zájezdy. Ideální pro rodiny, které veškerý servis a organizaci nechají na CK. Do ceny zájezdů jsou zpravidla zahrnuty i vstupenky do parku, doprava tam i zpět, u některých zájezdů i strava a v případě vícedenního zájezdu též ubytování, takže Vám odpadá veškerá starost s výletem. Stačí jen pohodlně zarezervovat vhodný termín a pak už se jen těšit na zábavný výlet plný dobrodružství.

Nabídka ubytování v okolí zábavního parku
Zde máte možnost si najít ubytování v hotelu či rodinném penzionu v místě nebo poblíž zábavního parku, v kterém plánujete strávit úžasný den nebo třeba týden se svou rodinou. Zároveň v sekci ubytování najdete mapu vybraného zábavního parku, která obsahuje i plánovač trasy. Ideální pro nezávislé cestovatele, kteří si vše rádi organizují a zařizují sami.

Autobusové jízdenky
V případě, že se rozhodnete pro veselý výlet do Německa ať na otočku či na více dní, a nebudete chtít cestovat vlastním autem nebo s cestovní kanceláří, pak máte možnost vyrazit směr Německo vlakem, letecky anebo autobusem (cenově nejvýhodnější doprava).

Pokud se rozhodnete pro dopravu autobusem, navštivte sekci Autobusové jízdenky do Německa, kde máte možnost si vyhledat a online rezervovat levné autobusové jízdenky do velkých i malých německých měst.
Autobusové spojení Česko - Německo jezdí v pravidelných časech každý den i noc (noční jízdenka je levnější). Ideální pro cestovatele, kterým nevyhovuje termín zájezdu u CK nebo si chtějí vše organizovat sami.

Cestovní pojištění
Při plánování výletu do zábavního parku nezapomeňte na kvalitní cestovní pojištění do zahraničí. Nikdy totiž nevíte co se Vám nebo někomu z rodiny může v zahraničí přihodit - úraz, ztráta zavazadel či dokladů..., nepříjemnosti, které se v zahraničí lépe snášejí s cestovním pojištěním než bez něj.

Nyní jste už jen krůček od perfektní zábavy nejen pro Vaše děti. Přejeme vám všem úžasné a nezapomenutelné zážitky :-)

Návrat na obsah