IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah


Rodinné zážitkové výlety pro děti a rodiče, v akčním, dobrodružném nebo pohádkovém pojetí

Přemýšlíte, jak strávit s dětmi volný čas a zažít společně vzrušující dobrodružství? Máme pro vás tip na nejoblíbenější a nejzábavnější rodinné akce a zážitkové výlety po Česku, jenž jsou plné radosti, zábavy a smíchu, a které si užijí nejen vaše děti, ale i vy rodiče či prarodiče.

Vyberte si níže z nabídky rodinných výletů ten nejlepší a udělejte si prima den či víkend, na který budete všichni dlouho s radostí vzpomínat. Nechte se unést kouzelným světem zvířat, pohádkových bytostí, zábavných oslav nebo sportovních a adrenalinových akcí, a báječně se bavte...
V případě, že si naplánujete s rodinou celodenní nebo víkendový výlet za zážitky, a nebudete mít zajištěné ubytování, můžete využít naší nabídku hotelů, apartmánů a penzionů, v místě vašeho výletního a zážitkového cíle zde >>.

TIP:

Zážitek můžete svým dětem darovat třeba k Vánocům, narozeninám nebo za vysvědčení, a věřte, je to ten nejkrásnější dárek pod sluncem :-)))

NÁŠ SUPER TIP

Rodinný den v Hamleys hračkářství - Praha

"Celé 3 hodiny s rodinou v Hamleys hračkářství, obřím království hraček, her a senzačních atrakcí"

Pojďte s dětmi vstoupit do úžasného světa radosti, nadšení, zázraků a nikdy nekončící zábavy, kde je vše dovoleno, a kde je na jednom místě naprosto vše pro naplnění dětských snů.

Tímto kouzelným místem je největší hračkářství v Česku a nejbáječnější hračkářství na světě - britský obchod Hamleys, nacházející se v Praze 1. Viz video Zažij Hamleys!

V domě hraček Hamleys lze najen nakoupit různé hračky od retro panenek po moderní roboty, ale zde si mohou děti i rodiče s hračkami hrát, a také se zde báječně bavit s různými postavami či v rámci různých show a zábavných atrakcí např. Starodávný kolotoč, Zrcadlové bludiště, LEGO země českých památek, Virtuální realita, Motýlí dům plný živých pestrobarevných motýlů...

Dopřejte dětem možnost vstoupit do víru zábavy a objevovat svět nejoriginálnějších hraček, který znají z filmů, sobě dopřejte okamžiky návratu do bezstarostných dětských let a všichni společně prožijte den, na který v životě nezapomenete.

Zážitkový poukaz s balíčkem obsahuje:

  • Poukázku na atrakce v hodnotě 500 Kč,
  • poukázku na nákup v hodnotě 500Kč,
  • rodinný vstup na kolotoč jako bonus.
  • S Hamleys kartičkou na atrakce máte 15% slevu na vstup do těchto atrakcí: Czech RepuBRICK, Motýlího domu a Virtuální reality Golem.Zážitek pořádá firma Allegria v lokalitě: Praha

cena: 990,-pro 2 dospělé a 2 děti nebo 1 dospělého a 3 děti
Rodinný pobyt na zámku plný zážitků a dobrodružství
Vezměte své malé princezny a prince na 3 denní výlet do Svijan, kde na vás bude čekat zámecké ubytování v apartmá SUITE se snídaní. V rámci balíčku se můžete také těšit na zábavnou zámeckou hru Arcana, prohlídku zámku zdarma, soukromou prohlídku pivovaru s popíjením piva Svijany nebo odnáškou piva na ubytování + preclíky (doporučujeme specialitu -  Svijanský Kvasničák 13°). Vyrazit můžete na procházky v okolí nebo do zámeckého parku na piknik, z kterého je překrásný výhled do údolí atd...
Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě Svijany
cena: 6 490,- Kč pro až 4 člennou rodinu nebo partu přátel
Den na farmě se zvířaty + vyjížďka na koni do přírody
Dopřejte svým dětem, případně i sobě či celé rodině, neopakovatelný zážitek mezi zvířátky na pravé české farmě, na který jen tak nezapomenete. Pojďte si všichni společně vyzkoušet farmaření a strávit úžasný den na statku jako farmář/ka s kozami, ovcemi, prasaty, kachnami, slepicemi a koňmi. Všechna zdejší zvířátka čekají na vaší péči a pohlazení. K zážitku na farmě rovněž patří jízda traktorem, vypouštění koní do výběhu a jízda na koni v panenské přírodě. Ještě váháte?
Vhodné: pro děti od 8 let a dospělé. Sezóna: celoročně.


Zážitek pořádá agentura Adrop spol. s.r.o.  v lokalitě: Královéhradecký kraj (Velká Jesenice)

cena: od 999,- Kč 1 osoba
Zážitek pro děti na dětských bugginách u Příbrami

Touží se stát váš malý andílek závodníkem? Dopřejte mu jízdu v dětské Buggy RS a splňte mu tak jeho sen. Dětské motorové Buggy RS se jednoduše řídí a jízda je maximálně bezpečná. Jízda v Buggy RS je určena pro všechny děti od 5 do 15 let. Řízení je nenáročné, takže ho zvládnou i ti nejmenší řidiči.  

Zážitková jízda v Buggy RS je určena pro 1 dítě na 1 hodinu nebo 2 děti současně na 30 minut. Další možností je, že se děti mohou v jízdě střídat. Určeno pro holky i kluky od výšky 100 cm do 160 cm (nebo do 60kg).

Zážitková jízda v Buggy RS je určena pro 1 dítě na 1 hodinu nebo 2 děti současně na 30 minut. Další možností je, že se děti mohou v jízdě střídat. Určeno pro holky i kluky od výšky 100 cm do 160 cm (nebo do 60kg).


Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o.  v lokalitě Dlouhá Lhota u Příbrami


cena: 1 799,- Kč


S rodinou do Pekla Čertovina
2denní nebo 3denní pobyt v Kocourkově s polopenzí a vířivkou

Rodinný pobyt v Pekle Čertovina bude nejen pro vaše děti, ale i pro vás, nezapomenutelným zážitkem. Těšte se na živé bytosti z českých pohádek, se kterými zažijete dobrodružství i spoustu legrace. A nejen to... Čeká tu na vás všechny polopenze v pekelné restauraci, a také pekelná pražírna, vinárna, dětská herna, relax ve vířivce, tématické pokoje, obchod se suvenýry...
  

Zážitek pořádá firma Allegria v lokalitě: Hlinsko v Čechách

cena od: 4 300,- Kč za pobyt
Čokoládové hrátky pro děti v Praze

Udělejte radost své dceři či synovi čokoládovým zážitkem. Nechte své děti, ať si vyrobí svou vlastní lahodnou čokoládu, na které si poté pochutnají. Paní cukrářka nejdříve čokoládu roztaví a vytemperuje, aby byla připravena k nalévání do forem s dětskými motivy, které si děti dle svého vyberou. Čokoládu si poté děti ozdobí a obarví dle libosti. Celkem si děcka odnesou domů cca 300 g čokolády. Kurz trvá 1 hodinu plus dobu, kdy bude čokoláda tuhnout. Kapacita kurzu je max. 2 školní děti... No řekněte, není to skvělé...?


Zážitek pořádá agentura Zážitky.cz, s.r.o. v lokalitě Praha

cena: od 1 299,- Kč


Rodinný pobyt v aquaparku Praha

Splňte sen svým dětem. Prožijte všichni společně zábavný víkend, nebo libovolné dva dny v týdnu, v největším aquaparku v Česku.
Bydlet budete v luxusním rodinném pokoji přímo v areálu aquaparku, z kterého v županu pohodlně přejdete s dětmi přímo do vodního světa plného vodních atrakcí.
A pokud patříte k milovníkům saunování a relaxace ve vířivce, pak v rámci tohoto zážitkového pobytu můžete zdarma navštívit také Saunový svět s dvanácti druhy saun, speciálními aromatickými sprchami a ochlazovacími bazénky a relaxační zónou s vířivkou.
  

Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha

cena: 6 800,- Kč


Plavba za pirátským pokladem
Udělejte si nevšední rodinný výlet, na kterém se děti báječně pobaví a rodiče si úžasně odpočinou. Vyražte společně na řeku. Poplujete lodí s loupeživým kapitánem, s kterým budete společně hledat ukrytý poklad. Pomůžete mu na cestě za slávou a bohatstvím? Záleží jen na vašich schopnostech a dovednostech, zda dokážete tajné místo s pokladem najít…
  

Zážitek pořádá firma Allegria v lokalitě: Týnec nad Labem


cena: 2 500,- Kč 2-8 osob včetně dětí
Zážitek Golf - lekce golfu pro děti

Přemýšleli jste nad možností, že by vaše dcera nebo syn mohl/a začít s golfem? Tak není nic lepšího než dopřát vašemu potomkovi tento zážitek, který mu umožní si golf vyzkoušet pod dohledem profesionálního trenéra.

Váš syn nebo dcera bude mít možnost se seznámit s golfem a vyzkoušet si tento nádherný sport. Profesionální trenér se bude zcela věnovat pouze vašemu synovi nebo dceři, vysvětlí mu/jí základy tohoto sportu a poté bude následovat první trénink.

Váš syn nebo dcera bude mít možnost se seznámit s golfem a vyzkoušet si tento nádherný sport. Profesionální trenér se bude zcela věnovat pouze vašemu synovi nebo dceři, vysvětlí mu/jí základy tohoto sportu a poté bude následovat první trénink.


Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha, Mladá Boleslav, Poděbrady.


cena: 2 626,- KčSituační střelba pro mládež v Praze od 16 let

Reálná zbraň, laserový adaptér v její hlavni a na plátně před střelcem skutečné situace. Kdo vystřelí první? Vy, syn, dcera nebo protivník? Videoprojekční střelnice se liší od klasických tím, že umožňuje nácvik reakce na situace vycházejících z reálného života, odehrávajících se ve speciálním střeleckém „kině“.
Střílí se upravenou zbraní, která má v hlavni umístěný laserový adaptér. Střelci jsou na plátno promítány nejrůznější situace, na které musí reagovat. Vyhodnocení zásahu provádí počítač.


Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha


cena: 1 658,- KčZážitek Poníci v Praze

Děti milují zvířata. Tak proč jim nedopřát opravdu velký zážitek s poníkem, kterého si mohou nejen pohladit, ale i osedlat. Na děti čeká seznámení se s poníkem, ošetření a vyčištění před výcvikem a samotný výcvik pod vedením odborného cvičitele, v kterém se naučí vše potřebné aby se mohli na poníkovi projet v okolí Pražského zámeckého areálu.
Tip: Udělejte si s dětmi celodenní rodinný výlet. Spojte zážitek na ponících s dalšími aktivitami, které zámecký areál nabízí a prožijte všichni společně nádherný den.


Zážitek pořádá agentura Esennce, s.r.o. v lokalitě: Praha


cena: 2 287,- Kč
Návrat na obsah