IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah

Disneyland® Paříž ONLINE VSTUPENKY
Se vstupenkou lze vstoupit do Disneylandu, a také na všechny zábavní atrakce i show.Disneyland® se skládá ze dvou zábavních parků a to z parku Disneyland® a parku Walt Disney Studios®. Před vámi je nyní rozhodnutí, zda si zakoupíte vstupenku / ticket jen do jednoho z těchto parků nebo zvýhodněnou vstupenku do obou. Pokud se chystáte na výlet do Disneylandu s dětmi, pak vám doporučujeme koupit výhodnou celodenní vstupenku pro neomezený vstup do obou parků Disneyland® Paris. V případě, že zakoupíte vstupenku jen do jednoho z nich, děti vás stejně přemluví, přebrečí... že chtějí i do druhého parku, a nákup vstupenky přímo v Disneylandu se hodně prodraží.

V nabídce online vstupenek můžete objevit i nabídku zvýhodněných balíčků do Disneylandu, které zahrnují dopravu z Paříže, vstupenku do parku, parkovací lístek, prohlídku Paříže atd.  V nabídce vstupenek najdete také e-ticket pro přímý přístup do parku, který si můžete po zakoupení okamžitě vytisknout doma nebo v zaměstnání.

Děti do 3 let věku mají vstup do parku zdarma.

DISNEYLAD PARIS VSTUPENKY
od € 53 .00
Nabídka vstupenek, balíčků a e-ticketů do parku Disneyland Paris


PAŘÍŽ PRO RODIČE A DĚTI - výletní balíčky
od € 27 .00

Objevte při návštěvě Disneylandu i krásy Paříže. Vyberte si z řady exkluzivních výletních balíčků pro rodiny s dětmi, zahrnujících soukromou prohlídku Paříže s průvodcem, plavbu lodí, nákupní turné, Food výlety a ochutnávky, dopravu, zážitkové pobyty, vstupy do památek, muzeí, na Eifelovku...

MENU Disneyland Paris
Návrat na obsah