IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU zábavní parky Francie
Informace o zábavních parcích ve Francii - Pruvodce nejlepšími francouzkými zábavními parky a aquaparky pro rodinu s dětmi

Francie zábavní parky a aquaparky

Jak se orientovat na portálu RODINNÁ ZÁBAVA v sekci zábavní parky ve Francii?

Vyberte si v menu po levé straně zábavní park ve Francii, v kterém plánujete strávit s rodinnou zábavný den nebo víkend. Kliknutím vstoupíte do sekce vybraného zábavního parku, kde po levé straně najdete:1. Průvodce Vámi vybraným zábavním parkem ve Francii


V průvodci Vám přinášíme:
  • veškeré informace o zábavním parku
  • virtuální 3d prohlídku parku - projděte se parkem online
  • video
  • fotografie2. Plánovač výletu do Vámi vybraného francouzkého zábavního parku

V plánovači si jednoduše v pohodlí domova můžete naplánovat výlet. Záleží na Vás, jakou formu zvolíte:
  • Nabídka organizovaných zájezdů - zde máte možnost si z nabídky zájezdů cestovních kanceláří vybrat 1 denní nebo vícedenní zájezd do vybraného zábavního parku. Ideální pro rodiny, které veškerý servis a organizaci nechají na CK. V ceně zájezdů je zahrnuta doprava (autobusem nebo letecky), zpravidla i vstupenky do parku, u vybraných zájezdů i strava a v případě vícedenního zájezdu též ubytování, takže Vám odpadá veškerá starost s výletem. Stačí jen pohodlně zarezervovat vhodný termín a pak už se jen těšit na zábavný výlet do Francie, plný dobrodružství.

  • Nabídka ubytování v okolí zábavního parku - zde máte možnost si najít ubytování v hotelu, rodinném hotelu či penzionu poblíž zábavního parku, v kterém plánujete strávit úžasný den nebo třeba týden se svou rodinou. Ideální pro nezávislé cestovatele, kteří si vše rádi organizují a zařizují sami.


3. Cestovní pojištění


Při plánování výletu do Francie nezapomeňte na kvalitní cestovní pojištění do zahraničí. Nikdy totiž nevíte, co se Vám nebo někomu z rodiny může při cestě do Francie, ve Francii nebo na cestě zpět domů, přihodit: úraz, ztráta zavazadel či dokladů..., nepříjemnosti, které se v zahraničí lépe snášejí s cestovním pojištěním, než bez něj.

Nyní jste už jen krůček od perfektní zábavy nejen pro Vaše děti. Přejeme vám všem úžasné a nezapomenutelné zážitky :-)

Návrat na obsah