IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah

Valentýnské tvoření s dětmi aneb nápady na výzdobu a dárky z lásky

rodinnazabava.cz
Vytvořil v VALENTÝN ·
Tags: Valentýnvýzdobaoslavasrdceláskatvořeníděti

Chystáte se oslavit Valentýna nejen s partnerem, ale s celou rodinou? Pak právě Vám je určen tento článek, s nápady na vlastnoruční výrobu valentýnské výzdoby a valentýnských dárečků pro milované osoby. Děti podle návodu mohou vytvořit dárek z lásky mamince, tatínkovi, babičce, dědovi, kamarádům, sourozencům...

Takže pojďme na to.

1. SRDCE Z RŮŽÍ
Toto nádherné srdce může sloužit jako výzdoba nebo jako dárek.
Budete potřebovat:
  • karton / lepenka (výborně poslouží kartonová krabice od čehokoliv, nebo lze karton koupit)
  • papír
  • tužku
  • lepidlo nebo lepící tavnou pistoli (případně špendlíky)
  • nůžky
  • stuhu
  • hlavičky textilních růžiček

Výroba:
Můžete vyrobit plné srdce nebo obrys srdce, které bude vypadat jako na obrázku výše.
Na papír namalujte srdce pravidelného tvaru a vystřihněte. Vzniklou šablonu položte na karton a obkreslete. Poté srdce vystřihněte. Chcete-li obrys srdce, pak vystřihněte v srdci menší srdce, . Máte-li více kartonu, vystřihněte více srdíček a ty slepte. Výsledné srdce bude pevnější. Srdíčko můžete případně namalovat bílou akrylovou barvou nebo ho nechat přírodní.


Udělejte díru na stuhu, nebo stuhu přilepte. Poté začněte přilepovat růže. Můžete je i přišpendlit, pokud  je srdce z více vrstev kartonu. Lepidlo je však praktičtější.

Tak, a máte hotovo. A pokud nevíte kde koupit potřeby na výrobu srdce, tak zde jsou tipy:
  • textilní růže koupíte zde (pokud budete chtít výhodné balení např. 50 ks, zadejte ve vyhledávači umělé hlavy růží).
  • karton a ostatní potřeby koupíte zde2. Popisovací puzzle srdce 60 x 60
Krásný dárek z lásky k dotvoření.

Toto bílé puzzle ve tvaru srdce, mohou děti podle své fantazie vyzdobit láskyplným obrázkem nebo textem, pokud umí už psát (např. I L♥️VE YOU, mám Tě rád/a, mojí milované babičce  atd...).

Základem je srdíčko poskládat a poté vzít obyčejné nebo akrylové fixy, či tekuté akrylové barvy, a popustit uzdu své fantazii. Po zaschnutí barev je třeba dílky rozebrat, vložit zpět do krabičky nebo použít dárkovou krabičku a darovat milované osobě, ať si dárek s překvapením poskládá. Bude nadšená.

Puzzle velké srdce koupíte zde.  V obchodě mají i dárkové pytlíčky a krabičky.3. Srdce z dřevěných koleček nebo špalíčků
Nádherná a romantická dekorace i valentýnský dárek.Romantická dekorace z přírodního materiálu - co může být hezčího. K tvoření této dekorace můžete přizvat tatínka nebo dědu, tedy pokud půjdete do lesa na větve a kmínky (bude potřeba pila). Dřevěná kolečka nebo kmínky lze však i zakoupit zde.

Jak na to?
Kmínky potřete lepidlem a poskládejte do tvaru srdce. Přidělejte jutový provázek na zavěšení. Vznikne závěsná dekorace.

Pokud budete chtít raději nástěnou dekoraci, pak stačí srdce poskládat a přilepit třeba na dřevěnou desku, a vznikne nástěnná dekorace.Tipy na výrobu jedlých valentýnských dárkůBez komentářů


Návrat na obsah