IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah

8 tipů na vánoční dárky pro děti, které zaručeně zabaví děti i celou rodinu

rodinnazabava.cz
Vytvořil v Tipy na dárky ·
Tags: vánočnídárekdětizábavnédárkyrodinnédárkyVánoce se kvapem blíží, a jelikož portál rodinnazabava.cz je zaměřen na rodinnou zábavu, máme pro Vás 8 tipů na zábavné vánoční dárky pro děti, které vaše ratolesti zaručeně potěší i zabaví, a stejně tak i vás rodiče, případně prarodiče.

Všechny dárky z našich tipů zapojí
celou rodinu do hry, při které se budete společně s dětmi báječně bavit, což je pro každé dítě ten nejkrásnější vánoční dárek pod sluncem.TIP 1 – 3D hlavolam Teddies - Bludiště

Tento revoluční
3D hlavolam je dokonale promyšlenou hračkou pro děti i rodiče, která skvěle procvičí mozkové závity, zručnost a spolupráci ruky s okem. Děti se musí při hře koncetrovat a přemýšlet, čímž si dokonale procvičují mozek, a díky tomu jim učení půjde mnohem lépe.

3D hlavolam Spin Master Perplexus

Nejlepší na tomto hlavulamu je, že si můžete  všichni společně hrát a soutěžit, kdo dřív zdolá s malou, kovovou kuličkou obtížné a záludné překážky nastražené v bludišti
uvnitř průhledné plastové koule.

[image:image-3]Darujte dětem tento skvělý hlavolam, který
jim zajistí zábavu i relaxaci >>
TIP 2Dřevěné puzzle s vaší rodinnou fotografií + dárkové balení zdarma


Kdo by neznal puzzle. Snad každé dítě si alespoň jednou vyzkoušelo poskládat puzzle s nějakým komerčním obrázkem pejska či postaviček z večerníčka, ale skládat z maličkých kousků obraz, na kterém se pomaličku objevuje dítě samo a k tomu i celá jeho rodina, to je teprve zážitek. Té legrace co si u skládání obrázku užijete, až syn nebo dcera s radostí prohlásí „ jé, já mám ucho tatínka“ a dcera se zasměje a řekne „ to já mám nohu maminky“ a maminka s úsměvem na tváři zakřičí „jé Janičko, já mám tvůj nosánek“. Nakonec poskládáte všichni společnou rodinnou fotografii, kterou si můžete dát na zeď jako obrázek anebo skládačku dát do krabičky a vrátit se k ní kdykoliv se synovi nebo dceři bude chtít. Skládat mohou děti i s babičkou či s kamarády…

[image:image-2]

Fotografie na puzzlech nemusí být jen rodinná. Vlastní puzzle si můžete
jednoduše online navrhnout např. s fotem vašeho domácího mazlíčka nebo jen s fotkou dětí samotných. Vložit do vlastního návrhu na puzzle můžete i text, například „Naše šťastná rodina“.  Jaký motiv a popisek zvolíte, je jen a jen na vás, důležité však je, aby byly děti z obrázku nadšené a zároveň mile překvapené.

[image:image-16]Chci online vytvořit a koupit puzzle s vlatní fotkou >>Obrázkové puzzle jako dárek můžete online vytvořit pro syna nebo dceru v podobě srdce nebo obdélníku ve velikosti malý, střední či velký, v ceně od 190 Kč. Pokud se chcete seznámit s návodem, jak postupovat při tvoření vlastních puzzle, tzn. jak vložit fotografii, vybrat barvu pro podklad a na závěr objednat, podívejte se na stránku Dárkového rádce sem, který vám poradí.
TIP 3 - Jízda na realistickém simulátoru F1


Ještě nikdy si vaše děti nevyzkoušely jízdu ve formuli 1 na simulátoru? Tak to musíte napravit, neb jde o zážitek na celý život.

Dopřejte synovi či dceři plných 30 - 90 minut
parádní jízdy ve špičkovém simulátoru Formule 1. Při simulační jízdě na slavných okruzích světa, může jet syn/dcera sám/a a zažívat tak na vlastní kůži nepopsatelné pocity z rychlé jízdy ve formuli, které zažívají slavní závodníci F1, nebo si můžete všichni společně parádně zazávodit. Závody lze jezdit ve 2 až 5 osobách, takže můžete soupeřit mezi sebou.

Podívejte se na video, jak to probíhá při jízdě na simulátoru
F1Chci koupit tento zážitek jako dárek + obdržet
DÁREK ZDARMA k nákupu >>Jízda na simulátoru F1 je nádherný dárek, který si báječně užije nejen váš obdarovaný syn či dcera, ale případně i vy rodiče, děda, bratr nebo třeba i sestřenice, pokud je soutěživá. Tento dárek je šitý na míru všem milovníkům F1 a rychlé jízdy, a to od výšky 161 cm.TIP 4 - Stolní fotbálek


Darujte dětem zábavný fotbálek a užijte si u něj všichni společně zábavu, pohodu a taky malinko adrenalinu.Vybírat můžete z různých velikostí stolních fotbálků:
[image:image-4]
Nejmenší jsou malé stolní fotbálky, které jsou lehce přenosné, tudíž se dají vzít s sebou i na dovolenou nebo třeba k babičce.
Mini stolní fotbálek pořídíte již od 418 Kč

[image:image-5]Další v řadě jsou stolní fotbálky skládací, které i přes to, že jsou větších rozměrů, nepřekážejí ani v nejmenším bytě, neboť je lze jednoduše složit.
Skládací stolní fotbálek pořídite již od 2 340 Kč


Pořiďte svým dětem originální dárek,
který jim vyrazí dech. Darujte jim fotbálek >>
[image:image-7]A nakonec v nabídce fotbálků najdete ty nejlepší, určené pro fotbalové fajnšmekry - stolní fotbaly Profi, s kvalitní konstrukcí, pěkným vzhledem a deskou pro perfektní hru, u které se všichni pobavíte a odpočinete zároveň.
Profi stolní fotbálky pořídíte za cenu již od 3 459TIP 5 -
Taneční podložka X-Pad pro připojení k PC/MAC

Taneční podložka X-Pad baví děti, teenegery i dospělé.

Tuto fantastickou taneční podložku nebo také taneční koberec, si všechni bez rozdílu věku okamžitě zamilují, neboť každému umožní po připojení USB k počítači, tančit doslova JAKO BŮH za pomoci akčních a populárních simulátorů tance.Taneční podložka X-Pad je zkrátka vstupenkou do světa zábavy v rytmu hudby, tance a pohybu. Podložka skvěle zabaví samotné dítě/děti, tátu, mámu, přátele, kamarády, celou rodinu..., a to v domácím prostředí i mimo něj. Podložka je rovněž ideální parťák na oslavy narozenin, večírky, párty apod.

Taneční podložka je vhodným dárkem pro úplné začátečn
íky i pokročilé. Zkrátka pro všechny holky, kluky, rodiče... kteří rádi tančí a milují zábavu...

Neváhejte dětem udělat radost touto skvělou taneční podložkou >>
TIP 6 -
Rodinná hra Scrabble


Pod žádným stromečkem by neměla chybět klasická rodinná hra, která se hraje u stolu případně na zemi. Žádné PC či Play station, ale stará dobrá klasika v podobě nejpopulárnější rodinné hry na světě ve stylu křížovky - Scrabble, s níž se báječně zabaví celá rodina.

[image:image-8]

Při hře Scrabble se prověří a rozšíří slovní zásoba a zároveň se trénují kombinační schopnosti a postřeh všech hráčů.


Dopřejte dětem chvíle zábavy s celou rodinou.  Kupte jim
originální hru Scrabble v češtině >>Tato jedinečná hra se hraje ve 2-4 hráčích ve věku od 10 let.


TIP 7 - Létající ryba AIR SWIMMERS

[image:image-9]
Rozhodnete-li se pro tento dárek, v podobě létající RC ryby
AIR SWIMMERS, tak se připravte na pořádnou porci zábavy.

Děti si zábavu s rybou doslova užijí plnými doušky a ani vy rodiče nezůstanete ochuzeni o dojemné okamžiky. Rybu lze vzít i ven a pobavit tak kolemjdoucí :-) Tato Létající RC ryba byla loni dárkovým hitem a letos tomu není jinak. Podrobné informace o RC rybě
AIR SWIMMERS, najdete na Dárkovém rádci zde, kde můžete shlédnout i video jak se ryba chová v akci :-) Najdete zde také tip, kde rybu zakoupit.
TIP 8 - Výlet do zábavního parku nebo aquaparku


Není na světě nic krásnějšího, než vidět upřímnou dětskou radost z dárku. A pokud toužíte vidět vaší dceru nebo syna navíc skákat radostí, tak jí/mu darujte výlet do zábavního parku. Mezi nejoblíbenější zábavní rodinné parky patří německý Legoland (otevřeno duben - listopad), německý Vodní ráj Tropical Islands (otevřeno celoročně), německý Europa park (otevřeno celoročně) a francouzský Disneyland (otevřeno celoročně).


[image:image-10]

Dopřejte dětem něco výjimečného. Vezměte je do země pohádek, kouzel, fantazie her a nespoutané zábavy. Prožijte společně báječný den, na který nikdy v životě nikdo z vás nezapomene.


Veselé Vánoce a spoustu zábavy přeje vám i vašim dětem, redakční tým portálu Rodinná zábava
Zdroj článku:1 komentář
Průměrné hodnocení: 110.0/5
Petra
2022-09-13 22:43:24
Zábavné dárky, kdy něco zažijete, jsou nejlepší. Líbí se mi tip na jízdu ve formuli, ale taky na jízdu tankem. Dneska už je možné, že ho ve vojenském areálu můžete i řídit. Takže to jsou super dárky pro tátu, manžela, bráchu... Mám zkušenosti s tímto shopem https://www.impresio.eu/products-list/vojenske-zazitkove-darky a ještě se mi líbí jízda v Ferrari nebo Lambem a samozřejmě vyhlídkové lety...


Návrat na obsah