IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah


Ubytování Bayern Park Dolní Bavorsko (Německo)
luxusní i levné hotely, apartmány, rodinné penziony... u zábavního parku Bayern Park
 bavorské město Reisbach a další města a obce v okolí  

MENU Bayern Park

Pomocí vyhledávače hotelů můžete snadno najít skvělé ubytování ve městě Reisbach, kde se nachází Bayern-Park, a také v okolních městech a obcích, které se nacházejí poblíž zábavního parku Bayern-Park, například v Loiching, Mamming, Landau an der Isar, Lappersdorf, Arnstorf, Rottersdorf, Deggendorf, Pasov, Straubing, Landshut a dalších městech v Dolním Bavorku (Lower Bavaria).

Máte možnost výběru z nejlépe hodnocených ubytovacích kapacit, mezi kterými můžete objevit levný hotel, wellness hotel, luxusní hotel, rodinný hotel, moderní apartmán a mnoho dalších možností. Máte opravdu z čeho vybírat a navíc za nejnižší ceny a bez rezervačních poplatků.

TIP:
Vybrané ubytovací kapacity mohou být pro dnešní den zlevněné - využijte toho!

Booking.com

Některé hotely, apartmány, rekreační domy, penziony atd., jsou Pet Friendly (přátelské i k domácím mazlíčkům), takže pokud jste majitelem psa, nemusíte ho nechávat u sousedů či rodičů, můžete si pejska do vybraného ubytování vzít s sebou zdarma nebo za mírný poplatek.

Vyhledat ubytování


Bayern-Park mapa + plánovač trasy

Adresa:
Fellbach 1
94419 Reisbach
Německo


Prostřednictvím mapy s plánovačem trasy, si můžete jednoduše naplánovat svou cestu do Zábavního parku Bayern-Park a také do hotelu či jiného ubytovacího zařízení. Stačí zadat odkud vyjíždíte a plánovač trasy vám navrhne ideální cestu a spočítá kilometry.

Návrat na obsah