IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah


Ubytování Europa-Park Německo
Vyhledejte si ideální hotel, aparthotel, rodinný apartmán, penzion... poblíž zábavního parku Europa nebo přímo v resortu Europa-Park s tematickými hotely
(město Rust, Herbolzheim, Kappel-Grafenhausen, Rheinhausen, Ringsheim a další města v okolí)

MENU Europa park
OBLÍBENÉ RODINNÉ UBYTOVÁNÍ

Europa-Park Camp Resort Tipi Zelte

Nocleh ve vytápěném stanu / Tipi pro až 6 člennou rodinu. Stany jsou umístěné v kempu Europa-Park Camp Resort Tipi Zelte, postaveném ve stylu Divoký západ. Kemp nabízí nejen ubytování ve stanech, ale i stravování, letní akce a zábavu pro malé kovboje. V okolí najdete jezero ke koupání, sportovní vyžití  a samozřejmě zábavní areál Europa-park.

K vyhledání ideálního ubytování poblíž Europa Parku použijte vyhledávač výše. Prohlédněte si rozsáhlou nabídku levných i luxusních ubytovacích objektů vhodných pro přespání na jednu noc či víkend, nebo třeba pro strávení příjemné dovolené ve spojení se zábavou v parku Europa. Všechna ubytovací zařízení v resortu Europa parku, ve městě Rust a dalších městech v blízkém okolí Europa Parku, si můžete porovnat dle hodnocení hostů, ceny a dalších požadavků a následně si vybrat a rezervovat ideální ubytování za nejlepší cenu na internetu.


Skvělá zpráva pro pejskaře: Pokud jste majitelem pejska, tak si ho klidně vezměte s sebou, neb do mnoha hotelů s vámi může i váš psí kamarád, a to zdarma nebo za poplatek. Zda jsou psi na ubytování povoleni najdete vždy v popisu ubytovacího objektu, včetně ceny za pobyt psa.


TIP: Pokud hledáte levnější ubytování, pak se poohlédněte po ubytování v soukromí nebo od parku Europa-park více vzdáleném hotelu, penzionu, apartmánu, vile, prázdninovém domě či bytě.

V
elice výhodně můžete sehnat ubytování i v akční nabídce nebo s Last Minute slevou:

Booking.comMapa Europa-Park s vyhledávačem trasy

Europa-Park GmbH & Co Mack KG

Adresa:
Europa-Park-Straße 2, 77977 Rust,
Německo
Telefon:+49 7822 776688


Návrat na obsah