IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU LEGOLAND


Tipy na rodinné výlety v okolí zábavního parku LEGOLAND® DeutschlandV případě, že plánujete pobýt v Německu více dní a chcete po prožití skvělého dne v zábavním parku Legoland poznat i jiné zajímavosti, památky a atrakce v okolí parku, pak vám vřele doporučujeme navštívit n
ejvětší cestovatelský portál, vyhledávač hotelů a průvodce destinacemi Booking.com, kde se můžete inspirovat tipy na rodinné výlety v místě vašeho pobytu nebo si nechat poradit od cestovatelů, co a kde při návštěvě Německa a Bavorska či během cesty zpět domů, navštívit. Najdete zde i velice užitečné cestovatelské recenze, názory a zkušenosti z navštívených míst.


Co Vám doporučujeme vidět a dělat v okolí parku LEGOLAND® Deutschland
Co byste si rozhodně během pobytu v parku Legoland neměli nechat ujít, je návštěva historického centra velmi pěkného městečka Günzburg., na jehož okraji se nachází zábavní park Legoland.


Procházka centrem města se starobylými domy, hradbami, bránami a věžičkami vás uchvátí. V
Günzburgu najdete i obchody, butiky, restaurace, kostely z nichž je nejkrásnější a nejduležitejší Katolický kostel Frauenkirche (kostel Panny Marie) postavený ve stylu rokoka, a jiné památky a pamětihodnosti.


Mezi městem
Günzburg a Burgau zde mapa, leží zámek Schloss Harthausen, který také stojí za vidění.

Návrat na obsah