IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU Slovenské zábavní parky
Vodní zábava na Slovensku

Slovensko zábavní parky a aquaparky

Jak se orientovat na portálu RODINNÁ ZÁBAVA v sekci Zábavní parky a aquaparky na Slovensku?


Vyberte si v menu po levé straně zábavní park na Slovensku, který vás zajímá a klikněte. Následně se dostanete do sekce vybraného zábavního parku, kde po levé straně najdete:


1. Průvodce Vámi vybraným zábavním parkem na Slovensku


V průvodci vám přinášíme:

  • veškeré informace o zábavním parku

  • virtuální 3d prohlídku parku - projděte se parkem online

  • video

  • fotografie


2. Plánovač výletu do zábavního parku

V plánovači si jednoduše v pohodlí domova můžete naplánovat výlet. Záleží na Vás, jakou formu zvolíte:

  • Nabídka organizovaných zájezdů - zde máte možnost si z nabídky zájezdů cestovních kanceláří vybrat 1 denní nebo vícedenní zájezd do vybraného zábavního parku na Slovensku. Ideální pro rodinu, která veškerý servis a organizaci nechá na cestovní kanceláři. Součástí zájezdů jsou zpravidla i vstupenky do parku (případně je pořídíte přes CK výhodněji), doprava, u některých zájezdů i strava a v případě vícedenního zájezdu též i ubytování, takže vám odpadá veškerá starost s výletem. Stačí jen pohodlně zarezervovat vhodný termín a pak už se jen těšit na zábavný výlet plný dobrodružství.


  • Nabídka ubytování v okolí zábavního parku - zde máte možnost si najít ubytování v hotelu, rodinném hotelu či penzionu poblíž zábavního parku, v kterém plánujete strávit úžasný den nebo třeba týden se svou rodinou. Ideální pro nezávislé cestovatele, kteří si vše rádi organizují a zařizují sami.


3. Cestovní pojištění


Při plánování výletu do slovenského zábavního parku nezapomeňte na kvalitní cestovní pojištění do zahraničí. Nikdy totiž nevíte co se Vám nebo někomu z rodiny může v zahraničí přihodit - ú
raz, ztráta zavazadel či dokladů..., nepříjemnosti, které se v zahraničí lépe snášejí s cestovním pojištěním, než bez něj.

Nyní jste už jen krůček od perfektní zábavy nejen pro Vaše děti. Přejeme vám všem úžasné a nezapomenutelné zážitky :-)

Návrat na obsah