IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah


Najděte si ubytování poblíž  Gardaland parku v Itálii
Booking.com
MENU Gardaland


Vydejte se autem, vlakem, autobusem nebo letadlem na zábavný výlet do GARDALANDU, a než s rodinou vyrazíte, zarezervujte si online ideální ubytování poblíž parku GARDALAND. Vybírat můžete z prověřených rodinných hotelů, penzionů, apartmánů, prázdninových domů a dalších objektů vhodných pro přespání na jednu noc nebo na vícedenní dovolenou spojenou se zábavou v parku GARDALAND & SEA LIFE aquarium, koupáním v průzračných vodách jezera Lago di Garda a objevováním přírodní a kulturní krásy severní Itálie.


TIP:
U každého objektu najdete recenze a hodnocení od ubytovaných klientů, které vám mohou pomoci při výběru vhodného ubytování. Další plus, které zajisté oceníte, je možnost platby za ubytování až po příjezdu nebo během pobytu, a to až u 90% objektů. Pokud využijete akční nabídku se slevou na pokoj, pak může být platba vyžadována již při rezervaci.


DOPORUČUJEME:
S menšími dětmi se můžete ubytovat přímo v tematickém 4* hotelu GARDALAND, fantastickém světe s pohádkovou atmosférou.


Pobytem v hotelu GARDALAND uděláte radost nejen svým ratolestem, ale i sobě. Například osvěžující plavání a potápění se v oblasti Modrá laguna, je úžasný a nezapomenutelný zážitek, stejně jako zábavné Animace a Párty pro vaše děti.Další hotel, kde můžete s dětmi strávit jedinečný pobyt plný dobrodružství, je nový 4* GARDALAND HOTEL ADVENTURE.


I zde si všichni pobyt báječně užijete a to nejen díky exkluzivním rodinným pokojům na téma džungle, severní pól, divoký západ a sultánský palác.


DOBRÁ ZPRÁVA PRO PEJSKAŘE


Do mnoha hotelů, apartmánů a penzionů s vámi smějí i vaši domácí mazlíčci :-)
Psi dokonce smějí i do parku GARDALAND, kde se mohou s vámi společně zúčastnit zábavy a dobrodružství! Ale pozor: Všichni psi musí být na vodítku a velcí psi musí mít náhubek. Pes či jiné zvíře nesmí chodit na atrakce, show a do restaurací.


Adresa a mapa s vyhledávačem trasy

Zábavní park Gardaland
Via Derna, 4
37014 Castelnuovo del Garda Verona Province
045 644 9777

Návrat na obsah