IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
Rodinná dovolená s dětmi v Evropě po vlastní ose
aneb svobodně a vesele autem s rodinkou k moři, na hory, k jezeru...Plánujete strávit s dětmi a třeba i se psem, bezstarostnou a zábavnou dovolenou, v některé evropské destinaci u moře, jezera nebo na horách, a nechcete se při výběru své dovolené spoléhat na služby CK, které vám dovolenou prodraží? Máte už dost hotelového ubytování, kde vás každé ráno budí pokojská, a večer nemůžete usnout kvůli hluku? Chcete být svým pánem, a na místo pobytu se dopravit s rodinou autem nebo jinou vlastní dopravou?


Pak je pro vás ideální volbou rodinné ubytování v soukromí, se spoustou prostoru a vlastní zahradou s bazénem, na které děti najdou zábavné vyžití a vy zasloužený odpočinek a pohodu v klidu a tichu?  Pojďte si vybrat "svůj nejlepší prázdninový dům" a objevte s vašimi dětmi svůj rodinný ráj:
RODINNÁ DOVOLENÁ pronájmy prázdninových domů


Pronájměte si pro svou vysněnou dovolenou krásný rekreační dům, apartmán nebo byt u jezera či mořské pláže a vydejte se s celou svou rodinou objevovat nepoznané, poznávat místní život, odpočívat a bavit se. Cestovat autem vám přináší řadu výhod včetně svobody a levnější dovolené, kterou si zařídíte dle svých představ... Žádná cestovka vám nic neorganizuje, jste zkrátka nezávislí cestovatelé.

RODINNÁ DOVOLENÁ slevy a akce na ubytování pro rodiny


V této nabídce najdete cenově zvýhodněné pobyty pro rodiny s malými dětmi i teenagery, s ubytováním v apartmánech, domech, chatách, vilách nebo na statku. Můžete tak pořídit rodinnou dovolenou u moře, jezera či na horách v ČR, Rakousku, Itálii, Chorvatsku, Maďarsku, Německu, Řecku, Polsku, Španělsku, Slovensku... s výraznou slevou.

>> Zobrazit nabídku


S rodinou Autem po Evropě

Stále populárnější a vyhledávanější se kromě zahraniční klubové dovolené s cestovkou, stává individuální rodinná dovolená vlastní dopravou, kdy naložíte celou rodinu případně i psa do auta, autobusu či letadla a svobodně vyrazíte za odpočinkem i dobrodružstvím, do některé z bezpečných destinací. Společně s dětmi si tak můžete svobodně užívat zábavnou i relaxační dovolenou s ubytováním v krásném rekreačním domě, apartmánu nebo bytě s dostatkem soukromí i komfortu a navíc uprostřed nádherné přírody.

Mezi nejoblíbenější evropské destinace aktuálně patří například Slovensko, Rakousko a alpské regiony, Německo a německé středohoří, Polsko, Chorvatsko a Itále, kde lze trávit dovolenou nejen aktivně na cyklostezkách či objevováním jeskyní, pevností, vodopádů, měst, památek, tamní kultury a zvyků, hor a jiných přírodních i historických krás, ale nabízí rovněž rodině s dětmi nepřeberné možnosti fantastické zábavy.

Mezi nejlepší zábavu patří samozřejmě koupání jak v moři, kde se mohou děti dosyta vykoupat a hrát si v písku, tak i v čistých vodách rakouských alpských jezer či italských jezer např. Lago di Garda, kde poblíž najdete zábavní park Gardaland, a také kvalitní aquaparky se spoustou vodních atrakcí a lázně s wellness a ozdravným programem.MENU zahraniční dovolená bez cestovky
Návrat na obsah