IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah
MENU Zábavné hry a kurzy

Online Hry pro děti i dospělé
plno zábavy nyní zdarma, přímo v prohlížeči, bez stahování a v češtině...

My Free Zoo
dětská hra CZ/SK
My Free Farm 2
dětská hra CZ

Máte rádi zvířata? Toužíte mít svou vlastní zoologickou zahradu plnou nádherných zvířat? Pak si to vyzkoušejte na vlastní kůži prostřednictvím prohlížeče, ve hře My Free Zoo. Poznejte radosti i úskalí majitele zoologické zahrady a báječně se bavte...

Vaším
úkolem bude vybudovat vlastní Zoo kterou musíte udržovat a vést jí k prosperitě, což také zahrnuje péči o zvířata, krmení zvířat, a mnoho dalších úkolů. Čím více budete mít spokojených návštěvníků, tím větší bude váš zisk.

Vstup prostřednictvím této oblíbené prohlížečové 3D hry My Free Farm 2 do života na farmě a staň se virtuálním farmářem s vlastním statkem v srdci malebné přítody,

Pomocí dotykové obrazovky budeš budovat svou vlastní farmu se zemědělskou usedlostí, vlastními poli a sady, které budeš s radostí obhospodařovat, vlastními zvířaty, o která se budeš s láskou starat a vlastními výrobními budovami a halami, kde budeš s nadšením produkovat vlastní a kvalitní výrobky ze svých produktů.

World of Tanks DOI
skvělá střílečka s MMO s RPG prvky CZ/SK + další jazykyFenomenální týmová online hra pro více náruživých hráčů "World of Tanks", je oblíbená u mládeže i starší generace a je určena pro všechna zařízení a prohlížeče.

Holky, kluci, ženy i muži ve chvíli volna usedají k počítači, aby se mohli zúčastnit epických tankových bitev a společně bok po boku s dalšími ocelovými kovboji, ovládnout tankový svět první poloviny 20. století.

Pojď si společně s kamarády a kamarádkami pořádně zahrát i ty. Na výběr máš stovky vozidel ze všech myslitelných válečných konfliktů od první světové až po válku ve Vietnamu.


Zahraj si i jiné online hry v češtině a dalších jazycích. Na výběr máš tyto hry:


 1. EKONOMICKÉ
 2. AKČNÍ
 3. ČESKY
 4. HISTORICKÉ
 5. FANTASY
 6. SIMULACE
 7. DĚTSKÉ
 8. BOJOVÉ
 9. RPG
 10. SIMULÁTORY
 11. ZÁVODNÍ
 12. ANIME
 13. VÁLEČNÉ
 14. PRO DÍVKY
 15. HRY SE ZVÍŘATY


Návrat na obsah