IInspirace a Tipy na rodinnou zábavu
obrázek spokojené rodiny
MENU

veselé výlety, zábavná dovolená, rodinné hry a úžasné zážitky pro děti i rodiče

Přejít na obsah

Tipy na zábavné rodinné výlety po Česku a Slovensku od mapového průvodceHledáte tip na výlet? Pak nahlédněte níže do mapového průvodce s tipy na výlety v ČR a SR, který vám pomůže vyhledat zajímavá místa, výstavy, prohlídky, ZOO, jezera, skály, jeskyně, památky, muzea, kulturní akce..., kam se můžete s rodinou vydat na výlet.

Zajímá-li vás například, kde se v České republice nachází skály a místa na lezení, nebo kde se dá koupat (jezera, rybníky, koupaliště, plovárny, aquaparky) či kde jsou všude atrakce pro děti, stačí do vyhledávače napsat lezecký terén, koupání, atrakce pro děti apod. a mapa vám vše ukáže. Najít si co vás zajímá je jednoduché a velice zábavné.

Věnujte také pozornost aktuálním tipům na výlet, které vidíte po pravé straně pod vyhledávacím políčkem (fotografie s popisem). Pokud vás některý z tipů na výlet zaujme, klikněte na něj. Tím se vám zobrazí detailní popis výletního místa a zároveň také můžete vidět tento cílový bod v detailu na mapě.

Mapu si můžete kdykoliv změnit pomocí tlačítka "Změnit mapu", a zobrazit si tak motiv, který se vám líbí.

V případě, že si naplánujete s rodinou celodenní nebo víkendový výlet, a budete se chtít v místě výletního cíle ubytovat, můžete využít naší rozsáhlou nabídku rodinného ubytování a víkendových pobytů.
Návrat na obsah